Prodhuesi dhe Furnizuesi i takimit të Kinës | I FAMSHËM

Minimalist Container Office Pods Zyra e përkohshme për hapësirat e bashkëpunimit Dhomë karantine banjë kabinë telefonike

Përshkrim i shkurtër:

    Shtëpitë e parafabrikuara të personalizuara në shtëpi Derdhni një kabinë telefonike të gatshme për zyrë POD në miniaturë Kabina e heshtjes ofron një hapësirë ​​mini në hapësirën e punës që mund të ndalojë shqetësimet e zhurmës dhe të mbrojë privatësinë e të folurit, vend të qartë për thirrje telefonike/takime/diskutim… Funksioni:Dhomë portative në natyrë Fjalë kyçe: Mbushje e jashtme Lloji: Mbushja e lëvizshme e jashtme Emri: Mbushja e zyrës në natyrë Përdorimi: Mbushja e lëvizshme e zyrës 1. Materiali: A. Pamja: Profili alumini me trashësi 1,5~2,5, temperaturë filmi me rezistencë të lartë 10 mm...


 • Porti: Hangzhou
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

   

   

  Shtëpitë e parafabrikuara të personalizuara në shtëpi Derdhin një kabinë telefonike të gatshme për zyrë në miniaturë 

   

   

  Kabina e heshtjes ofron një hapësirë ​​mini në hapësirën e punës që mund të ndalojë shqetësimin e zhurmës dhe të mbrojë privatësinë e të folurit, vend të pastër për telefonata/takime/diskutim…

  Funksioni:Dhomë portative në natyrë
  Fjala kyçe: pod i jashtëm
  Lloji: pod i jashtëm i lëvizshëm
  Emri: pod zyre në natyrë
  Përdorimi: pod zyre e lëvizshme

   

   

  1. Materiali: A. Pamja: 1,5~2,5 profil alumini i trashë,
  xham i rrëmbyer me film me forcë të lartë 10mm, dera e jashtme;
  B. Ndërshtresa: material thithës zëri, pllakë mbrojtëse mjedisore izoluese e zërit 9+12 mm
  2. Ventilator i sistemit të ventilimit me zhurmë të ulët;
  Shpejtësia: 750/1200 RPM
  Vëllimi i ajrit të ventilatorit të ventilimit: 89/120 CFM
  Ventilimi mesatar 110M3/H
  3. Përmban qilim antistatik dhe kundër ndotjes me grumbull të ulët
  4. Ndriçim natyral i integruar 4000K
  5. Kuotimi nuk përfshin mobilje, dhe mobiliet mund te blihen ndaras
  6. Kondicionimi mund ti shtohet dizajnit, ne cmim nuk perfshihet kostoja e kondicionimit
  7. Permban nje cels me kontroll te dyfishte dhe nje prize 10A me pese vrima me porte USB dhe nje porte priza e kabllove të rrjetit
  8. Kontrolli i pavarur i çelësit të dritës dhe ventilimit.
  9. Pajisur me këmbë të rregullueshme, rrota të lëvizshme dhe këmbë fikse
  10. Sistemi i furnizimit me energji elektrike; përshtatni fuqinë hyrëse 220V/50-60HZ dhe 10A/fuqinë dalëse DC 5V, 2.1A mund të përmbushë lehtësisht përdorimin e pajisjeve elektrike të zakonshme në jetë.
  11. Ngjyra, pamja, madhësia mund të personalizohet, personalizohet
  12.MOQ: 10 copë

   

  Detajet e strukturës:

  Emri i prodhimit Kabina e zyrës, pod takimi, kabinë telefonike
  Madhësia e pamjes W: 2200
  D: 1500
  mm H: 2300 mm
  Pesha 520 kg
  Sistemi i furnizimit me energji elektrike Fuqia hyrëse 220V/50-60HZ dhe
  10A/fuqia dalëse DC 5V, 2.1A mund të përmbushë lehtësisht përdorimin e pajisjeve elektrike të zakonshme në jetë.
  Sistemi i ndriçimit Ndriçim natyral i integruar 4000K
  Sistemi i ventilimit Shpejtësia: 750/1200 RPM
  Ngjyra, pamja mund të personalizohet
  Aplikacion Të brendshme

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!